HAKKIMIZDA

Firmamiz

Geçmişten gelen bilgi ve tecrübeleriyle 2010 yılında serbest faaliyetlerine başlamış olan firmamız, tecrübeli ve faaliyet gösterdiği tüm alanlarda gereken tüm sertifikalarına sahip bir kuruluş olarak hizmetlerine devam etmektedir.
 
MES Mühendislik Elektrik Elektronik Proje ve Kontrol Sistemleri, faaliyetlerini 3 bölüm altında toplamış bulunmaktadır.
 
MES Mühendislik, bunlardan ilki olup; Elektrik Mühendisliği alanında faaliyet göstermektedir.Bu bölüm, müşterilerine Elektrik Mühendisliği alanında uygulama ve danışmanlık alanlarında hizmet eder.
 
MES Kontrol,  Günümüzde Akıllı Ev Sistemleri olarak adlandırılan, Bina Otomasyonu veya Aydınlatma Otomasyonu Sistemlerinde faaliyet göstermektedir.Firmamız Lisanslı KNX Partneri olup, Knx Sistemlerinde deneyimli ve birçok referansa sahiptir.
 
MES Proje, Günümüz Elektrik Tesisatı Sistemleri için gereken Elektrik Projelerini dizayn eder.Dizayn edilen projeler,elektrik kuvvetli akım ve zayıf akım alanlarında gereken tüm projeleri daha önceki tecrübe ve deneyimlerinden yola çıkarak eksiksiz olarak tasarlar ve uygulamada problem yaşamadan sistemin çalışırlığını sağlamaktadır